Звернення ректора

Furman-12-10-02

Фурман Василь Миколайович, доктор економічних наук, професор, почесний ректор Київського інституту банківської справи

Кожна людина рано чи пізно повинна відповісти на питання: ким я хочу стати, щоб досягти успіху в житті? Від цієї відповіді на це питання залежить надзвичайно багато: повага зі сторони оточуючих, матеріальний добробут, а також особисте щастя.

Шлях до успіху починається з правильного та свідомого вибору цілей. На початку Вам слід визначитися з майбутнім фахом. Це стане першою зі сходинок, які Вам слід пройти до власного успіху, через отримання гарної освіти та побудову вдалої кар’єри.

Сучасна успішна кар’єра вимагає Вашого активного управління, інакше Ви не здобудете вершин. Сьогодні працівникові немає на кого покластися, окрім себе, своїх навиків, вмінь. Вам слід бути динамічним, активним та весь час поновлювати свій багаж знань.


Як побудувати кар’єру? З чого розпочати її? Які ділові якості необхідні для того, щоб успішно просуватися по службових сходах? Як побудувати свою поведінку для того, щоб пройти цей шлях з найменшими втратами?  – На ці та багато інших запитань Ви знайдете відповідь навчаючись у Київському інституті банківської справи. А на деякі з цих питань ви можете отримати відповідь вже зараз на нашому сайті.