Шлях до вершини

Зустріч з Ігорем Івановичем Уманським (2)

26-го вересня студенти Інституту привітали чергового участника проекту "Шлях до вершини", екс-міністра фінансів України Уманського Ігоря Івановича, виступ якого був присвячений Публічним фінансам України, оцінкі їх стану та перспектив.


Юрій Іванович розповів про основні задачі економічної політики України, на сьогодні, про шляхи їх вирішення та перспективи розвитку країни.

 

Детальніше: Зустріч з Ігорем Івановичем Уманським (2)

Зустріч з Олександром Володимировичем Черевко

18-го вересня до Актового залу Інституту, в рамках проекту «Шлях до вершини», завітав Голова Наглядової ради ПАТ «Банк Київська Русь», екс-голова управління НБУ в Черкаській області, екс-губернатор Черкаської області Черевко   Олександр Володимирович.

З світлими очима, гарною посмішкою та бурними оплисками зустріли Олександра Володимировича студенти та викладачі Інституту, який поділився життєвим досвідом та формулою успіху від Черевка!

Формулою успіху для людиниє пізнання себе, досягнення своєї мети, задоволення і самоповага за досягнуті цілі та прагнення до нових.

«З метою потрібно лягати й вставати, потрібно робити добро і Ваші діти будуть розумніші за Вас і все буде добре»

Фотозвіт зустрічі ви можете побачити тут.

 

Зустріч з Головою Правління банку "Русский стандарт"

Сьогодні, 5 лютого, в наш Інститут завітав Голова Правління ПАТ «Банк Русский Стандарт» Дорошенко Ігор Вікторович. Роздуми щодо складових, необхідних для кар’єрного зльоту, умов розвитку професійно успішної особистості, досвід співпраці Ігоря Вікторовича з найпотужнішими банківськими установами України, допоміг присутнім в залі студентам скласти детальний портрет молодого фахівця банківської справи, привабливого для сучасного роботодавця. Тези та висновки доповідача викликали жвавий інтерес та бурхливе обговорення запрошених на зустріч.

Детальніше: Зустріч з Головою Правління банку "Русский стандарт"

Зустріч з О. В. Дубиною

Сьогодні, 25.04.2012 року о 14:00 в Актовій залі Інституту в межах просвітницького проекту "Шлях до вершини" відбулась зустріч з

•    Головою правління ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» (1999р.);
•    Керівником Криворізького державного гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (2001р.);
•    Першим Віце-прем'єр-міністром України (2002р.);
•    Президентом НАК «Енергетична компанія України» (2005р.);
•    Генеральним директором ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» (2007р.);
•    Заслуженим металургом України з 2006 року

Олегом Вікторовичем Дубиною, який виступив з доповіддю  «Методи управління підприємством в умовах кризи».

Детальніше: Зустріч з О. В. Дубиною